Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Name
hr: Naziv

en: Published
hr: Objavljeno

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node zadnji put ažuriran.

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hr: Vrsta node  (npr, "blog unos", "forum post", "članak", itd).

en: Whether or not the node is published.
hr: Je li unos objavljen ili ne.
