Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: Published
hu: Közzétéve

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: The date the node was last updated.
hu: A dátum, amikor a tartalom utoljára frissült.

en: The node ID of the node.
hu: A tartalom azonosítója.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hu: A tartalomtípus (például „blogbejegyzés”, „fórumtéma”, „írás”, stb).

en: Whether or not the node is published.
hu: A tartalom közzétett-e.

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
hu: Annak a tartalomnak az azonosítója, amelyet a felhasználó létrehozott vagy amelyhez hozzászólt. Az UID azonosítónál egy tulajdonságot vagy szűrőt kell használni, különben a mező téves eredményt ad.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
hu: Annak a felhasználónak az azonosítója, aki létrehozta vagy hozzászólt a tartalomhoz.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
hu: A tartalom utolsó frissítésének vagy hozzászólásának dátuma. Az UID azonosítónál egy tulajdonságot vagy szűrőt kell használni, különben a mező téves eredményt ad.
