Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De ID van de node die een gebruiker heeft aangemaakt of waarop een gebruiker een heeft gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
nl: Het ID van een gebruiker die een node heeft aangemaakt of op gereageerd.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bewerkt of voor het laatst is gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.
