Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: Published
ro: Publicat

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: The date the node was last updated.
ro: Data ultimei actualizări a nodului.

en: The node ID of the node.
ro: Nid-ul nodului.

en: Whether or not the node is published.
ro: Dacă nodul este sau nu publicat.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
ro: ID-ul nodului pe care un utilizator l-a creat sau la care a postat comentarii. Trebuie să folosiți un argument sau să filtrați după UID sau veți obține rezultate care vă induc în eroare folosind acest câmp.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
ro: ID-ul utilizatorului care a atins nodul (creat sau postat comentarii la el).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
ro: Data la care nodul a fost ultima dată actualizat sau comentat. Trebuie să folosiți un argument sau filtru pe UID sau veți obține rezultate înșelătoare folosind acest câmp.
