Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: The date the node was last updated.
sk: Dátum poslednej aktualizácie uzla.

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: Whether or not the node is published.
sk: Či je uzol publikovaný alebo nie.
