Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Published
uk: Опубліковано

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Whether or not the node is published.
uk: Опублікований чи ні цей матеріал.

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Ідентифікатор матеріалу, що користувач створив або відкоментував. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
uk: Ідентифікатор користувача, котрий мав справу з матеріалом (створив або прокоментував його).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Дата оновлення або коментування матеріалу. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.
