Views - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
