Views - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
