Views - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
