Views - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Empty text
ru: Текст, если пусто

en: edit view
ru: Ред. предст.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу
