Views - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Footer
sr: Подножје
