Views - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Empty text
cy: Testun gwag

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Update default display
cy: Diweddaru arddangosfa rhagosod
