Views - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
