Views - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
