Views - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Empty text
ar: نص خالى

en: Text area
ar: مساحة نص
