Views - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Text area
az: Mətn sahəsi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pager options
az: Peyjer seçimləri
