Views - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Text area
uk: Текстова область

en: edit view
uk: змінити Вигляд

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Update default display
uk: Оновити базове відображення

en: Views settings have been saved.
uk: Налаштування Видів збережено.

en: Pager options
uk: Опції сторінкового навіґатора
