Views Watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Message
be: Паведамленьне

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хасту

en: Severity
be: Патрабавальнасьць

en: Referrer
be: Крыніца запыту
