Views watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Location
bs: Lokacija

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s

en: Title only
bs: Samo naslov

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.

en: Use default RSS settings
bs: Koristi defaultne RSS postavke
