Views Watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: sort by @s
cy: dosbarthu drwy @s

en: Title only
cy: Pennawd yn unig

en: Display type
cy: Dangos math

en: Use default RSS settings
cy: Defnyddio gosodiadau rhagosod RSS

en: Link to view the result of the event.
cy: Cyswllt i weld canlyniad y digwyddiad.

en: URL of the origin of the event.
cy: URl i man cychwyn y digwyddiad.

en: URL of referring page.
cy: URL y dudalen cyfeirio

en: Hostname of the user who triggered the event.
cy: Enw gwesteiwr o'r defnyddiwr a sbardunodd y digwyddiad.

en: Unix timestamp of when event occurred.
cy: Amsernod Unix pan ddigwyddodd y digwyddiad.
