Views Watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Message
et: Teade

en: Views
et: Vaated

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Referrer
et: Viitaja

en: Debug
et: Siluma

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Link to view the result of the event.
et: Viide, näitamaks sündmuse tulemusi.

en: URL of the origin of the event.
et: Sündmuse originaal-URL.

en: URL of referring page.
et: Viitava lehe URL

en: Hostname of the user who triggered the event.
et: Sündmuse põhjustanud kasutaja arvuti hostinimi.

en: Unix timestamp of when event occurred.
et: Sündmuse toimumise aeg Unixi ajatemplina.
