Views watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ
