Views Watchdog (6.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: sort by @s
sl: uredi po @s
