Views Watchdog (6.x-2.0-rc2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Location
bn: অবস্থান

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: sort by @s
bn: @s অনুসারে সাজাও
