Views Watchdog (6.x-2.0-rc2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
