Views Watchdog (6.x-2.0-rc2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှားများ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Info
my: အချက်အလက်
