Views watchdog (6.x-2.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Type
th: ชนิด

en: Message
th: ข้อความ

en: User
th: ผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Hostname
th: ชื่อเครื่อง

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s
