Views Watchdog (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
