Views Watchdog (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Notice
is: Tilkynning

en: sort by @s
is: flokka eftir @s

en: Display type
is: Birta tegund
