Views Watchdog (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: Views
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Warning
ja: 警告

en: Referrer
ja: リファラ

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: sort by @s
ja: @s で並び替え

en: Title only
ja: タイトルのみ

en: Display type
ja: 表示形式

en: This will override any other link you have set.
ja: 他に設定したリンクがあれば、それによって上書きされます。

en: Use default RSS settings
ja: RSS に関するデフォルトの設定を使用

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: URL of the origin of the event.
ja: イベントの元々のURL。

en: Hostname of the user who triggered the event.
ja: イベントを引き起こしたユーザーのホスト名。
