Views Watchdog (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
