Views Watchdog (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Views
mr: याद्या

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार
