Views Watchdog (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے
