Views Watchdog (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Views
ar: الرؤى

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Title only
ar: العناوين فقط

en: Display type
ar: نوع العرض

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج

en: URL of the origin of the event.
ar: عنوان مصدر الحدث

en: Hostname of the user who triggered the event.
ar: اسم المضيف للمستخدم الذي يرتبط بالحدث
