Views Watchdog (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Views
mn: Харагдацууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Referrer
mn: Хандагч
