Views Watchdog (6.x-2.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Info
nn: Informasjon

en: sort by @s
nn: sorter etter @s
