Views Watchdog (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Referrer
af: Verwyser

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s
