Views Watchdog (6.x-2.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Views
eu: Bistak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Debug
eu: Araztu

en: About
eu: (r)i buruz

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Title only
eu: Izenburua bakarrik

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
