Views Watchdog (6.x-2.2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Views
fi: Näkymät

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Watchdog
fi: Vahtikoira

en: Warning
fi: Varoitus

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
fi: Sarjallistettu jono (serialized array) muuttujia, jotka vastaavat viestin merkkijonoa, ja jotka annetaan t()-funktiolle.

en: Title only
fi: Vain otsikko

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Use default RSS settings
fi: Käytä RSS:n oletusarvoja

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Link to view the result of the event.
fi: Linkki tapahtuman lopputuloksen katseluun.

en: URL of the origin of the event.
fi: Tapahtuman alkuperän osoite.

en: URL of referring page.
fi: Viittaavan sivun osoite.

en: Hostname of the user who triggered the event.
fi: Tapahtuman aiheuttajan isäntänimi.

en: Unix timestamp of when event occurred.
fi: Tapahtumahetken UNIX-aikaleima.

en: Unique watchdog event ID.
fi: Yksilöllinen watchdog-tapahtuman ID.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
fi: Tapahtuman vakavuusaste; skaala 0 (vaaratilanne) - 7 (debuggaa).
