Views Watchdog (6.x-2.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s
