Views Watchdog (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Views
lv: Skati

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: About
lv: Par

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus
