Views Watchdog (6.x-2.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය
