Views Watchdog (6.x-2.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Title only
te: శీర్షిక మాత్రమే
