Views Watchdog (6.x-2.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: About
ug: ھەققىدە
