Views Watchdog (6.x-2.3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Notice
cs: Oznámení

en: Variables
cs: Proměnné

en: Debug
cs: Ladění

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Use default RSS settings
cs: Použít výchozí nastavení RSS

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Link to view the result of the event.
cs: Odkaz pro zobrazení výsledku události.

en: URL of the origin of the event.
cs: URL původu události.

en: URL of referring page.
cs: URL odkazující stránky.

en: Hostname of the user who triggered the event.
cs: Hostitel počítače uživatele který vyvolal událost.

en: Unix timestamp of when event occurred.
cs: Časové razítko události.
