Views Watchdog (6.x-2.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Views
gl: Vistas

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Warning
gl: Alerta

en: Referrer
gl: Referente

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Title only
gl: Só título

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Use default RSS settings
gl: Usar os axustes predefinidos de RSS
