Views Watchdog (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի
