Views Watchdog (6.x-2.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Views
jv: View

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
