Views Watchdog (6.x-2.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო
