Views Watchdog (6.x-2.3) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: sort by @s
ml: അടുക്കു @s

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
